Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:268530 kpl

Päätöstilaisuus 8.10.


Kauden 2020 päätöstilaisuus pidetään Vahdon seurakuntatalolla 8.10. klo 18. Mikäli ohjeet vaativat, ollaan ulkotiloissa.

Kaikki mukaan!

4. Sarjakilpailut 6.7.2020 Rusko

P5                        100m                 

1                           Huhtala Frans                              23,5

2                           Virtanen Robin                            26,5

3                           Kostiander Niilo                          27,9

4                           Vuori Venni                                  42,1

5                           Virtanen Axel                              61,5

                                                         

T5                        100m                 

1                           Haatala Juulia                               23,3

2                           Mcardle Matilda                         25,9

3                           Mustalammi Vilma                    29,1

                                                         

P7                        200m                 

1                           Yli-Arvela Niilo                  47,8

                                                         

T7                        200m                 

1                           Kantola Minni                              41,0

2                           Vuori Viivi                                      45,7

3                           Marku Ella                                     47,8

                                                         

P9                        200m                 

1                           Haapanen Jooa                           34,7

2                           McArdle Jericho                         34,7

3                           Suominen Miro                           40,2

4                           YliArvela Anton                           44,8

                                                         

T9                        200m                 

1                           Vuori Venla                                  41,1

2                           Tuominen Mea                           41,5

3                           Mustalammi Anni                      41,9

4                           Huhtala Sofielle                          43,1

                                                         

P11                      200m                 

1                           Kostiander Aarni                        40,3

                                                         

T11                      200m                 

1                           Pentinlehto Ida                           31,3

2                           Suovanen Emma                        33,0

3                           Haapanen Mila                            36,0

4                           Haapala Saara                              38,5

5                           Heinonen Helmi                         41,9

                                                         

P13                      200m                 

1                           Sillanpää Aleksi                           34,7

                                                         

T13                      200m                 

1                           Tuominen Miisa                          36,5

                                                         

P15                      200m                 

1                           Marku Samuel                    29,4

                                                         

                                                         

P7                        PITUUS             

1                           Yli-Arvela Niilo                        2,24

                                                         

T7                        PITUUS             

1                           Kantola Minni                              2,83

2                           Marku Ella                                     2,13

                                                         

P9                        PITUUS             

1                           Haapanen Jooa                           3,09

2                           McArdle Jericho                         2,91

3                           Suominen Miro                           2,42

4                           YliArvela Anton                           2,33

                                                         

P15                      PITUUS             

1                           Marku Samuel                3,56

                                                         

T9                        PITUUS             

1                           Tuominen Mea                           2,60

1                           Huhtala Sofielle                          2,60

3                           Vuori Venla                                  2,51

4                           Mustalammi Anni                      2,45

                                                         

P11                      KORKEUS         

1                           Kostiander Aarni                        90

                                                         

T11                      KORKEUS         

1                           Suovanen Emma                        115

2                           Haapanen Mila                            100

                                                         

P13                      KORKEUS         

1                           Sillanpää Aleksi                           120

                                                         

                                                         

T13                      KORKEUS         

1                           Tuominen Miisa                          105