Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:268540 kpl

Päätöstilaisuus 8.10.


Kauden 2020 päätöstilaisuus pidetään Vahdon seurakuntatalolla 8.10. klo 18. Mikäli ohjeet vaativat, ollaan ulkotiloissa.

Kaikki mukaan!

7. Sarjakilpailut 20.8.2020

P5                        PITUUS             

1                           Virtanen Robin                        190

2                           Vuori Venni     90

3                           Virtanen Axel 58

                                                         

T5                        PITUUS             

1                           Mcardle Matilda                         160

2                           Suominen Alina                          150

                                                         

P7                        400m                 

1                           Lehtinen Urho                             2.09

                                                         

T7                        400m                 

1                           Vuori Viivi         2.02

                                                         

P7                        PITUUS             

1                           Lehtinen Urho                             209

                                                         

T7                        PITUUS             

1                           Marku Ella        220

2                           Vuori Viivi         201

                                                         

P9                        PITUUS             

1                           Haapanen Jooa                306

2                           McArdle Jericho                 270

3                           Suominen Miro               250

                                                         

T9                        PITUUS             

1                           Vuori Venla     282

2                           Tuominen Mea             252

                                                         

P9                        1000m               

1                           McArdle Jericho              4.52

2                           Haapanen Jooa              4.53

3                           Suominen Miro            4.53

                                                         

T9                        1000m               

1                           Vuori Venla     5.09

                                                         

T11                      KUULA              

1                           Pentinlehto Ida                 6,85

                                                         

P13                      1000m               

1                           Sillanpää Aleksi                4.51

                                                         

T13                      1000m               

2                           Hellsten Emma             5.13

                                                         

P13                      KUULA              

1                           Sillanpää Aleksi           6,35

                                                         

T13                      KUULA              

1                           Hellsten Emma                4,35

                                                         

P15                      KUULA              

1                           Marku Samuel                7,46