Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:225125 kpl

Sisältölaatikko

Vahdon Tuisku toivottaa urheilijoille, ohjaajille, vanhemmille ja kaikille tukijoille Hauskaa joulua!

Mainosbannerit

Tähän reunaan, tämän alle tukijoiden bannereita

Vahdon Tuisku

Veteraanit

Uusimmat kuvat

dsc03288
dsc03292
dsc03289
dsc03282
dsc03269
dsc03266
tammikuu_2013_053
tammikuu_2013_052

Otsikko

Vahdon heittokisat Rusko/V 4.10.2014

Miehet
 
 
M17 Kuula/SP
1Olli NiemiKangKi1.5.9815,71
2Oskari TurunenHämeenlTa17.3.9813,16
 
M17 Kiekko/DT
1Olli NiemiKangKi1.5.9845,12
2Oskari TurunenHämeenlTa17.3.9841,10
3Jere TaskinenVehmKi6.9.9840,49
4Pyry NikkanenNaantLöy18.3.9934,68PB
5Sampo SoiniTuUL15.9.9733,52
 
P15 Kuula/SP
1Arttu KorkeasaloLielKi4.2.0018,54
2Aaro LeinonenRymSoi5.1.0015,29
3Verner PerkkolaLaitJy5.7.9914,03PB
4Pyry NikkanenNaantLöy18.3.9912,91
5Rene AhonenMaskKa27.7.0011,40
 
P15 Kiekko/DT
1Aaro LeinonenRymSoi5.1.0054,05
2Arttu KorkeasaloLielKi4.2.0050,64
3Pyry NikkanenNaantLöy18.3.9947,68
4Verner PerkkolaLaitJy5.7.9940,69
5Rene AhonenMaskKa27.7.0034,30PB
6Onni RustholkarhuLahdA15.6.0517,40PB
 
P13 Kuula/SP
1Roni SamstenMaskKa12.3.0111,79
2Jesper KallioVammsVoi16.4.0111,23
3Väinö LaivoKalVa30.8.0110,72
4Martin JahnssonPargIF13.1.029,56
5Lauri TammiVahdTui2.5.017,80
 
P13 Kiekko/DT
1Väinö LaivoKalVa30.8.0137,79
2Martin JahnssonPargIF13.1.0234,37PB
3Jesper KallioVammsVoi16.4.0134,35
4Ahti VehmanenPorinYU29.4.0333,12SB
5Lauri TammiVahdTui2.5.0127,80PB
6Lari NikkanenNaantLöy8.8.0325,68
 
P11 Kuula/SP
1Ahti VehmanenPorinYU29.4.0310,72PB
2Taneli KarvonenMynämI29.5.039,89
3Jeri JunninenNaantLöy5.1.039,82
4Kasper TuominenRaisKu18.2.048,40
5Lari NikkanenNaantLöy8.8.038,16
6Mico EkmanMaskKa19.2.037,94PB
7Atte BohmNaantLöy15.3.037,78
8Samuel KotilehtoNaantLöy20.8.037,69
9Verneri VesalaForssSa24.4.046,97
10Reko TuominenTarvasjU2.3.056,22
11Markus HuhtalaKaarUra26.11.035,94
12Juho SuominenPiikkKe26.6.045,78
13Tatu VienonenTurWei5.7.044,76PB
 
P11 Kiekko/DT
1Ahti VehmanenPorinYU29.4.0336,43
2Lari NikkanenNaantLöy8.8.0331,50
3Taneli KarvonenMynämI29.5.0330,79PB
4Jeri JunninenNaantLöy5.1.0327,13
5Atte BohmNaantLöy15.3.0326,12
6Kasper TuominenRaisKu18.2.0425,94PB
7Verneri VesalaForssSa24.4.0425,24
8Juho SuominenPiikkKe26.6.0421,78PB
9Samuel KotilehtoNaantLöy20.8.0318,05
10Reko TuominenTarvasjU2.3.0516,59
11Mico EkmanMaskKa19.2.0315,94PB
12Tatu VienonenTurWei5.7.0415,42PB
13Markus HuhtalaKaarUra26.11.0315,28
 
P9 Kuula/SP
1Manu KankaanniemiVammsVoi16.3.069,41
2Onni RustholkarhuLahdA15.6.057,27PB
3Antti JokelaHumppVei25.4.056,87
4Miro OjalehtoKalVa13.10.056,62PB
5Niilo ReunanenVahdTui4.6.064,68PB
6Otto RintamaaLiedPa10.8.074,18
7Nico EeniläVahdTui21.3.053,81
 
P9 Kiekko/DT
1Onni RustholkarhuLahdA15.6.0521,32
2Manu KankaanniemiVammsVoi16.3.0620,50PB
3Miro OjalehtoKalVa13.10.0517,90PB
4Otto RintamaaLiedPa10.8.0711,39PB
5Niilo ReunanenVahdTui4.6.069,72PB
 
 
Naiset
 
 
N17 Kuula/SP
1Krista Uusi-KinnalaLaitJy3.3.9711,38
2Niina MäkeläLiedPa21.10.989,58
 
N17 Kiekko/DT
1Krista Uusi-KinnalaLaitJy3.3.9740,96
 
T15 Kuula/SP
1Elina KinnunenUudKK5.1.9911,31
2Rebekka LiskiTuUL5.8.0010,23
3Jonna PakolaKoskKai25.3.999,64PB
 
T15 Kiekko/DT
1Elina KinnunenUudKK5.1.9939,78
2Rebekka LiskiTuUL5.8.0030,42
3Jonna PakolaKoskKai25.3.9928,10PB
 
T13 Kuula/SP
1Maria VähätupaKalVa27.8.0111,90
2Heidi NevalaKoskKai25.1.0111,20
3Elina VerainenNousSu2.1.0110,87
4Amanda VirtanenLauttLu26.4.019,42PB
5Ilona VuoriMarttMu4.3.029,20
6Linnea LoukolaRaisKu17.4.028,97PB
7Silja KosonenRaisKu16.12.028,96PB
8Emma PääkköVahdTui20.5.018,34
9Roosa LehtinenTurWei2.4.018,10
10Ronja KallionpääHämeenlTa7.6.026,60
11Ronja RuohomäkiVahdTui10.10.026,00PB
12Noora VirtanenVahdTui18.2.025,64PB
 
T13 Kiekko/DT
1Maria VähätupaKalVa27.8.0140,91
2Heidi NevalaKoskKai25.1.0130,55
3Silja KosonenRaisKu16.12.0229,91
4Elina VerainenNousSu2.1.0129,03
5Roosa LehtinenTurWei2.4.0125,63PB
6Ilona VuoriMarttMu4.3.0224,03PB
7Emma PääkköVahdTui20.5.0123,55PB
8Ronja KallionpääHämeenlTa7.6.0222,40
9Linnea LoukolaRaisKu17.4.0218,37
10Noora VirtanenVahdTui18.2.0216,90PB
11Ronja RuohomäkiVahdTui10.10.0214,22SB
 
T11 Kuula/SP
1Riia TuominenTarvasjU5.1.039,30PB
2Viveka LoukolaRaisKu10.2.048,82
3Fanny HansenNaantLöy24.4.037,82
4Eveliina PääkköVahdTui25.4.047,62PB
5Marika VirtanenRaisKu29.12.037,25
6Iida VerainenNousSu28.1.037,20
7Laura TammiVahdTui5.2.046,56
8Milla LeppämäkiKaarUra27.3.035,51
9Riina ReunanenVahdTui2.8.035,51PB
10Elviira OsalaVahdTui21.12.044,53PB
 
T11 Kiekko/DT
1Fanny HansenNaantLöy24.4.0320,04PB
2Riia TuominenTarvasjU5.1.0319,30
3Eveliina PääkköVahdTui25.4.0417,49PB
4Iida VerainenNousSu28.1.0317,46PB
5Marika VirtanenRaisKu29.12.0317,22
6Jasmin KujalaKaarUra18.5.0415,92
7Laura TammiVahdTui5.2.0415,32
8Elviira OsalaVahdTui21.12.0414,30PB
9Riina ReunanenVahdTui2.8.0310,71PB
10Milla LeppämäkiKaarUra27.3.0310,22
Viveka LoukolaRaisKu10.2.04NM
 
T9 Kuula/SP
1Helena KoivuTurTo2.1.056,88PB
2Pinja RintamaaLiedPa26.4.056,66PB
3Ellen UschanowRaisKu30.5.055,91
4Elsa OsalaVahdTui2.5.073,69PB
5Heta HaapanenVahdTui16.11.073,61PB
 
T9 Kiekko/DT
1Helena KoivuTurTo2.1.0520,20kk9PB
2Pinja RintamaaLiedPa26.4.0514,15PB
3Ellen UschanowRaisKu30.5.0513,87
4Mariella LaaksoSalVil3.2.0511,34PB
5Heta HaapanenVahdTui16.11.076,62PB
6Elsa OsalaVahdTui2.5.076,11PB