Kävijälaskuri

Käyntejä kotisivuilla:151323 kpl

Huom!

Vahdon Tuisku pääsi mukaan Seuracupfinaaliin!

Finaali kisataan Eurassa 2.9.2017.

Bussikuljetus lähtee kaupalta klo 7:30

Mainosbannerit

Tähän reunaan, tämän alle tukijoiden bannereita

Vahdon Tuisku

Veteraanit

Uusimmat kuvat

dsc03288
dsc03292
dsc03289
dsc03282
dsc03269
dsc03266
tammikuu_2013_053
tammikuu_2013_052

Otsikko

Vahdon heittokisat Rusko/V 4.10.2014

Miehet
 
 
M17 Kuula/SP
1Olli NiemiKangKi1.5.9815,71
2Oskari TurunenHämeenlTa17.3.9813,16
 
M17 Kiekko/DT
1Olli NiemiKangKi1.5.9845,12
2Oskari TurunenHämeenlTa17.3.9841,10
3Jere TaskinenVehmKi6.9.9840,49
4Pyry NikkanenNaantLöy18.3.9934,68PB
5Sampo SoiniTuUL15.9.9733,52
 
P15 Kuula/SP
1Arttu KorkeasaloLielKi4.2.0018,54
2Aaro LeinonenRymSoi5.1.0015,29
3Verner PerkkolaLaitJy5.7.9914,03PB
4Pyry NikkanenNaantLöy18.3.9912,91
5Rene AhonenMaskKa27.7.0011,40
 
P15 Kiekko/DT
1Aaro LeinonenRymSoi5.1.0054,05
2Arttu KorkeasaloLielKi4.2.0050,64
3Pyry NikkanenNaantLöy18.3.9947,68
4Verner PerkkolaLaitJy5.7.9940,69
5Rene AhonenMaskKa27.7.0034,30PB
6Onni RustholkarhuLahdA15.6.0517,40PB
 
P13 Kuula/SP
1Roni SamstenMaskKa12.3.0111,79
2Jesper KallioVammsVoi16.4.0111,23
3Väinö LaivoKalVa30.8.0110,72
4Martin JahnssonPargIF13.1.029,56
5Lauri TammiVahdTui2.5.017,80
 
P13 Kiekko/DT
1Väinö LaivoKalVa30.8.0137,79
2Martin JahnssonPargIF13.1.0234,37PB
3Jesper KallioVammsVoi16.4.0134,35
4Ahti VehmanenPorinYU29.4.0333,12SB
5Lauri TammiVahdTui2.5.0127,80PB
6Lari NikkanenNaantLöy8.8.0325,68
 
P11 Kuula/SP
1Ahti VehmanenPorinYU29.4.0310,72PB
2Taneli KarvonenMynämI29.5.039,89
3Jeri JunninenNaantLöy5.1.039,82
4Kasper TuominenRaisKu18.2.048,40
5Lari NikkanenNaantLöy8.8.038,16
6Mico EkmanMaskKa19.2.037,94PB
7Atte BohmNaantLöy15.3.037,78
8Samuel KotilehtoNaantLöy20.8.037,69
9Verneri VesalaForssSa24.4.046,97
10Reko TuominenTarvasjU2.3.056,22
11Markus HuhtalaKaarUra26.11.035,94
12Juho SuominenPiikkKe26.6.045,78
13Tatu VienonenTurWei5.7.044,76PB
 
P11 Kiekko/DT
1Ahti VehmanenPorinYU29.4.0336,43
2Lari NikkanenNaantLöy8.8.0331,50
3Taneli KarvonenMynämI29.5.0330,79PB
4Jeri JunninenNaantLöy5.1.0327,13
5Atte BohmNaantLöy15.3.0326,12
6Kasper TuominenRaisKu18.2.0425,94PB
7Verneri VesalaForssSa24.4.0425,24
8Juho SuominenPiikkKe26.6.0421,78PB
9Samuel KotilehtoNaantLöy20.8.0318,05
10Reko TuominenTarvasjU2.3.0516,59
11Mico EkmanMaskKa19.2.0315,94PB
12Tatu VienonenTurWei5.7.0415,42PB
13Markus HuhtalaKaarUra26.11.0315,28
 
P9 Kuula/SP
1Manu KankaanniemiVammsVoi16.3.069,41
2Onni RustholkarhuLahdA15.6.057,27PB
3Antti JokelaHumppVei25.4.056,87
4Miro OjalehtoKalVa13.10.056,62PB
5Niilo ReunanenVahdTui4.6.064,68PB
6Otto RintamaaLiedPa10.8.074,18
7Nico EeniläVahdTui21.3.053,81
 
P9 Kiekko/DT
1Onni RustholkarhuLahdA15.6.0521,32
2Manu KankaanniemiVammsVoi16.3.0620,50PB
3Miro OjalehtoKalVa13.10.0517,90PB
4Otto RintamaaLiedPa10.8.0711,39PB
5Niilo ReunanenVahdTui4.6.069,72PB
 
 
Naiset
 
 
N17 Kuula/SP
1Krista Uusi-KinnalaLaitJy3.3.9711,38
2Niina MäkeläLiedPa21.10.989,58
 
N17 Kiekko/DT
1Krista Uusi-KinnalaLaitJy3.3.9740,96
 
T15 Kuula/SP
1Elina KinnunenUudKK5.1.9911,31
2Rebekka LiskiTuUL5.8.0010,23
3Jonna PakolaKoskKai25.3.999,64PB
 
T15 Kiekko/DT
1Elina KinnunenUudKK5.1.9939,78
2Rebekka LiskiTuUL5.8.0030,42
3Jonna PakolaKoskKai25.3.9928,10PB
 
T13 Kuula/SP
1Maria VähätupaKalVa27.8.0111,90
2Heidi NevalaKoskKai25.1.0111,20
3Elina VerainenNousSu2.1.0110,87
4Amanda VirtanenLauttLu26.4.019,42PB
5Ilona VuoriMarttMu4.3.029,20
6Linnea LoukolaRaisKu17.4.028,97PB
7Silja KosonenRaisKu16.12.028,96PB
8Emma PääkköVahdTui20.5.018,34
9Roosa LehtinenTurWei2.4.018,10
10Ronja KallionpääHämeenlTa7.6.026,60
11Ronja RuohomäkiVahdTui10.10.026,00PB
12Noora VirtanenVahdTui18.2.025,64PB
 
T13 Kiekko/DT
1Maria VähätupaKalVa27.8.0140,91
2Heidi NevalaKoskKai25.1.0130,55
3Silja KosonenRaisKu16.12.0229,91
4Elina VerainenNousSu2.1.0129,03
5Roosa LehtinenTurWei2.4.0125,63PB
6Ilona VuoriMarttMu4.3.0224,03PB
7Emma PääkköVahdTui20.5.0123,55PB
8Ronja KallionpääHämeenlTa7.6.0222,40
9Linnea LoukolaRaisKu17.4.0218,37
10Noora VirtanenVahdTui18.2.0216,90PB
11Ronja RuohomäkiVahdTui10.10.0214,22SB
 
T11 Kuula/SP
1Riia TuominenTarvasjU5.1.039,30PB
2Viveka LoukolaRaisKu10.2.048,82
3Fanny HansenNaantLöy24.4.037,82
4Eveliina PääkköVahdTui25.4.047,62PB
5Marika VirtanenRaisKu29.12.037,25
6Iida VerainenNousSu28.1.037,20
7Laura TammiVahdTui5.2.046,56
8Milla LeppämäkiKaarUra27.3.035,51
9Riina ReunanenVahdTui2.8.035,51PB
10Elviira OsalaVahdTui21.12.044,53PB
 
T11 Kiekko/DT
1Fanny HansenNaantLöy24.4.0320,04PB
2Riia TuominenTarvasjU5.1.0319,30
3Eveliina PääkköVahdTui25.4.0417,49PB
4Iida VerainenNousSu28.1.0317,46PB
5Marika VirtanenRaisKu29.12.0317,22
6Jasmin KujalaKaarUra18.5.0415,92
7Laura TammiVahdTui5.2.0415,32
8Elviira OsalaVahdTui21.12.0414,30PB
9Riina ReunanenVahdTui2.8.0310,71PB
10Milla LeppämäkiKaarUra27.3.0310,22
Viveka LoukolaRaisKu10.2.04NM
 
T9 Kuula/SP
1Helena KoivuTurTo2.1.056,88PB
2Pinja RintamaaLiedPa26.4.056,66PB
3Ellen UschanowRaisKu30.5.055,91
4Elsa OsalaVahdTui2.5.073,69PB
5Heta HaapanenVahdTui16.11.073,61PB
 
T9 Kiekko/DT
1Helena KoivuTurTo2.1.0520,20kk9PB
2Pinja RintamaaLiedPa26.4.0514,15PB
3Ellen UschanowRaisKu30.5.0513,87
4Mariella LaaksoSalVil3.2.0511,34PB
5Heta HaapanenVahdTui16.11.076,62PB
6Elsa OsalaVahdTui2.5.076,11PB